درباره ما

سکوریت کردن یک فرایند عملیات حرارتی است که بر روی شیشه‌های ساختمانی انجام می‌شود. این فرایند را می‌توان بر روی شیشه‌های رنگی، رفلکتیو، چاپ شده یا لعاب خورده نیز انجام داد.

این نوع شیشه که محصولی از شیشه پنجره، رنگی، رفلکس دار، چاپ شده یا لاکی می‌باشد

  • عملیات حرارتی: عملیات حرارتی از گرم کردن یکنواخت جام شیشه تا دمای نرمی شیشه (بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد) می‌باشد. شیشه گرم شده به وسیلهٔ دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعاً سرد می‌گردد. در این فرایند شیشه را تا مرحله نرم شدن در بالای ۷۰۰ درجه سانتی گراد حرارت داده، سپس سریعاً به دو سمت شیشه هوای بسیار خنک وزیده می‌شود.
  • در مرحله سرد سازی شیشه، لایه‌های بیرونی آن سریع تر از لایه‌های داخلی خنک می‌گردند که این امر موجب استحکام شیشه می‌گردد.

زیرا در خلال سرد شدن، سطوح شیشه سریع تر از مرکز آن سرد شده که موجب ایجاد تنش‌های دائمی و در نتیجه استحکام شیشه می‌گردد.

کوره‌های حرارتی نیز به دو صورت کانوکشن و المنتال می‌باشند. کوره‌های المنتال کوره‌های هستند که گرما با المنت به شیشه القا می‌گردد. کوره‌های کانوکشن به نسبت گرانتر از المنتال بوده ولی به دلیل القای گرما به وسیله گرمای هوای درون کوره سکوریت یکدست‌تر و بهتری به دست خواهد آمد.

در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌های یکسان، شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به صورتی که می‌توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از ۵ برابر می‌گردد.

در صورت شکست شیشه، شیشه سکوریت به قطعات کوچک با لبه‌های صیقلی تبدیل می‌شود که قدرت برش بسیار کمتری نسبت به شیشه های معمولی دارند . این امر خطر صدمه را کاهش می‌دهد

بیشترین سایز واحد ۸۴۰۰ * ۳۲۰۰ mmکمترین سایز واحد ۳۰۰ * ۱۲۰ mmبیشترین ضخامت واحد ۱۹ mmکمترین ضخامت واحد ۴ mm

ویژیگی های شیشه سکوریت استانداردداشتن آرم استانداردعدم وجود موج و پستی بلندی بر روی شیشهتحمل دمای غیر مستقیم ۲۵۰ درجهتحمل فشار ۴۰ کیلوگرم در ابعاد ۱۰ سانتی متر مربععدم تفییر رنگ در طول دورهبیشتر نشدن ابعاد شیشه نسبت به ابعاد درخواستیفواید شیشه سکوریت 

۱ – دارای ذرات ایمن بعد از شکستن می باشد .

۲ – هفت برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی می باشد .

۳ – مقاومت در برابر گرما

۴ – قابل استفاده در محیط های مختلف

معایب شیشه سکوریت

هیچ محصول خالی از معایب نیست که شیشه سکوریت هم از این نوع موارد است :

عدم برش و سوراخکاری بعد از تولید : این را در نظر داشته باشیید که قبل از سفارش شیشه خود دقیقا از جای دستگیره ها و قفل ها  مطمعن باشید زیرا در صورت تولید امکان حذف یا ایجاد سوراخ بر روی شیشه نمیباشد.اگر نقل مکان کردید و دیگر به شیشه سکوریت خود نیاز نداشتید امکان فروش آن به دیگران وجود ندارد مگر اینکه ابعاد و اندازه و جاسازی آن به محل جدید تطابق داشته باشد.

نصب و اجرای پارتیشن های تمام شیشه سکوریت با طراحی سندبلاست لوگو و طرح روی شیشه

نصب و اجرای مختلف آئینه های دکوراتیو

فروش نصب و راه اندازی سیستم های بالکنی چهارفصل بایرآق آلات ترکیه ایی

اجرای کابین دوش حمام و مستر

نصب و اجرای درب شیشه سکوریت

نصب و اجرای درب ریلی بافریم اتوماتیک

نصب و اجرای دودبندآپارتمان درب لولایی با فریم اتومات

یرآق آلات سکوریت ویرآق آلات ایرانی و خارجی درجه 1

به مدیریت: رضا آقازاده